• 4,6/5 sterren voor onze service
  • 827 BMW's en MINI's op voorraad
  • Erkende BMW en MINI garantie
  • Persoonlijk contact
  • Leasen en financieren
BMW en MINI dealer in het Groene Hart en regio Rotterdam
  • Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357

Het team

Uw gesprekspartners bij onze vestiging in Rotterdam-Noord.

Management

Johan van der Meijden

Vestigingsmanager

johan.vandermeijden@seversbreeman.nl 010 3094539

After Sales

Mark Slaa

Service Manager

Mark.Slaa@seversbreeman.nl 010 3094526
Rosemarie Solognier

Rosemarie Solognier

Service Adviseur

rosemarie.solognier@seversbreeman.nl 010 3094531
Oliver Overdiek

Oliver Overdiek

Service Adviseur

oliver.overdiek@seversbreeman.nl 010 3094553

Wilfred Fitsch

Service Adviseur

wilfred.fitsch@seversbreeman.nl 010 3094525

Cor Klapwijk

Chauffeur

010 3094511

Verkoop

Hugo Spruijt

Verkoop Adviseur

hugo.spruijt@seversbreeman.nl 010 3094541
Stephanie van	Ooijen

Stephanie van Ooijen

Verkoop Adviseur

stephanie.vanooijen@seversbreeman.nl 010 3094543

Dan van Horsigh

Verkoop Adviseur

Danvan.Horsigh@seversbreeman.nl 010 3094583

Devanté Silva Faria Monteiro

Verkoop Adviseur

Devante.SilvaFariaMonteiro@seversbreeman.nl 010 3094104

Jermaine Kandel

Verkoop Adviseur

Jermaine.kandel@seversbreeman.nl 010 3094547

Werkplaats

Wessel Putkamer

Wessel Putkamer

Chef Werkplaats

wessel.putkamer@seversbreeman.nl 010 3094568

Cyrus Mulder

1e Autotechnicus

Brian Punselie

1e Autotechnicus

Martin Baumann

1e Autotechnicus

Kevin van Vliet

1e Autotechnicus

Rafael Yasar

1e Autotechnicus

Bas Bouman

Service Technicus

Rom Grigorian

Rom Grigorian

Leerling 1e Autotechnicus

Omer Houssein

Leerling 1e Autotechnicus

Freek Buitelaar

Freek Buitelaar

Leerling 1e Autotechnicus

Fais Dhonre

Poetser

Damian Slaa

Oproepkracht

Parts

Jean Bart Lucas

Jean Bart Lucas

Partsmanager

jeanbart.lucas@seversbreeman.nl 010 3094536
Lex Kersten

Lex Kersten

Partsmedewerker

lex.kersten@seversbreeman.nl 010 3094535

Ivan Klapwijk

Partsmedewerker

ivan.klapwijk@seversbreeman.nl

Nieuws

Bekijk alle nieuwsberichten

Events

Bekijk alle events