• 4,6/5 sterren voor onze service
  • 818 BMW's en MINI's op voorraad
  • Erkende BMW en MINI garantie
  • Persoonlijk contact
  • Leasen en financieren
BMW en MINI dealer in het Groene Hart en regio Rotterdam
  • Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357

Het team

Uw gesprekspartners bij onze vestiging in Alphen aan den Rijn.

Management

Martijn van der Hek

Martijn van der Hek

Vestigingsmanager

martijn.vanderhek@seversbreeman.nl 06 13 88 91 07 WhatsApp

Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Receptie

Iverna Adema

Iverna Adema

Receptioniste

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo

Elke van Velden

Elke van Velden

Receptioniste

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Aanwezig op wo, do, vr

Kiek Thomas

Kiek Thomas

Receptioniste

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Aanwezig op za

Service

Robbert van Velzen

Robbert van Velzen

Service adviseur

robbert.vanvelzen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Kenny Helmond

Kenny Helmond

Service adviseur

kenny.helmond@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Aanwezig op do, vr

Verkoop

Jeroen Petter

Jeroen Petter

Manager MINI

jeroen.petter@seversbreeman.nl 06 13 80 69 43 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Mathieu Ekkes

Mathieu Ekkes

Verkoopadviseur

mathieu.ekkes@seversbreeman.nl 06 13 87 84 14 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Wessel van Herpen

Wessel van Herpen

Verkoopadviseur

wessel.vanherpen@seversbreeman.nl 06 13 89 79 40 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, do, vr, za

Matthijs Zijleman

Matthijs Zijleman

Verkoopadviseur

matthijs.zijleman@seversbreeman.nl 06 13 83 59 23 WhatsApp

Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Dion Oosterwaal

Dion Oosterwaal

Verkoopadviseur

dion.oosterwaal@seversbreeman.nl 06 13 87 85 56 WhatsApp

Aanwezig op di, wo, do, vr, za

Semih Özaltun

Semih Özaltun

Product Genius

semih.ozaltun@seversbreeman.nl 06 12 21 45 37 WhatsApp

Aanwezig op di, wo, do, vr, za

Rob Verkleij

Rob Verkleij

Verkoopmedewerker

alphen.verkoop@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Aanwezig op za

Steven Verzijl

Verkoopadviseur

steven.verzijl@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Aanwezig op di, wo, do, vr, za

Verkoop onderdelen & accessoires

Vincent Masmeijer

Vincent Masmeijer

Magazijn manager

vincent.masmeijer@seversbreeman.nl 0172 891 413 WhatsApp

Dani Dietvorst

Magazijn medewerker

dani.dietvorst@seversbreeman.nl 0172 891 413 WhatsApp

Werkplaats

Michiel

Michiel

Chef werkplaats

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Ton

Ton

Monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Peter

Peter

Monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Abram

Abram

Monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Steven

Steven

Monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Maurice

Maurice

Monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Patrick

Patrick

Monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Marco

Marco

Monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Deven

Deven

Leerling monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Tristan

Tristan

Leerling monteur

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Jack

Jack

Leerling Monteur

alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Wouter

Wouter

Zaterdag hulp

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Daniël

Daniël

Zaterdag hulp

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp
Matthijs

Matthijs

Zaterdag hulp

receptie.alphen@seversbreeman.nl 0172 422 214 WhatsApp

Nieuws

Bekijk alle nieuwsberichten

Events

Bekijk alle events