• 4,6/5 sterren voor onze service
  • 827 BMW's en MINI's op voorraad
  • Erkende BMW en MINI garantie
  • Persoonlijk contact
  • Leasen en financieren
BMW en MINI dealer in het Groene Hart en regio Rotterdam
  • Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357

Het team

Uw gesprekspartners bij onze vestiging in Gouda.

Management

Gert-Jan Mast

Gert-Jan Mast

Vestigingsdirecteur

gert-jan.mast@seversbreeman.nl 0182 890660

After Sales

Lennart Sluijter

Lennart Sluijter

Manager Service

lennart.sluijter@seversbreeman.nl 0182 890652
Claudia van Kesteren

Claudia van Kesteren

Receptioniste

claudia.vankesteren@seversbreeman.nl 0182 890667
Marien Bos

Marien Bos

Service Adviseur

marien.bos@seversbreeman.nl 0182 890655
Elly Hazebroek

Elly Hazebroek

Service Adviseur

elly.hazebroek@seversbreeman.nl 0182 890666
Anita Kruger

Anita Kruger

Receptioniste

Anita.kruger@seversbreeman.nl 0182 890668
Johan Verboom

Johan Verboom

Chauffeur

Andre Verwer

Andre Verwer

Chauffeur

Jim Berssenbrugge

Jim Berssenbrugge

Chauffeur

Verkoop

Luca Ruggieri

Luca Ruggieri

Verkoop Adviseur

luca.ruggieri@seversbreeman.nl 0182 890650
Rob	de	Heer

Rob de Heer

Verkoop Adviseur

rob.de.heer@seversbreeman.nl 0182 890654
Michael Kauwen

Michael Kauwen

Verkoop Adviseur

michael.kauwen@seversbreeman.nl 0182 890669
Naomi Niestadt

Naomi Niestadt

Product Genius

Naomi.Niestadt@seversbreeman.nl 0182 709982

Werkplaats

Edwin Tetteroo

Edwin Tetteroo

Chef Werkplaats

edwin.tetteroo@seversbreeman.nl 0182 890661
Bart	de Graaf

Bart de Graaf

Voorman

bart.degraaf@seversbreeman.nl
Jasper Metz

Jasper Metz

1e Autotechnicus

Suradj Bansie

Suradj Bansie

1e Autotechnicus

Daan Schurink

Daan Schurink

1e Autotechnicus

Marcel van Dijk

Marcel van Dijk

Diagnose Technicus

Robin Peltenburg

Robin Peltenburg

Diagnose Technicus

Andy van	Zuylen

Andy van Zuylen

Service Technicus

Taher Abdulhai

Taher Abdulhai

Leerling 1e Autotechnicus

Parts

Wilco van Velzen

Wilco van Velzen

Parts Coördinator

wilco.vanvelzen@seversbreeman.nl 0182 890656
Vincent van den Hoven

Vincent van den Hoven

Partsmedewerker

vincent.vandenhoven@seversbreeman.nl

Nieuws

Bekijk alle nieuwsberichten

Events

Bekijk alle events