• 4,6/5 sterren voor onze service
  • 818 BMW's en MINI's op voorraad
  • Erkende BMW en MINI garantie
  • Persoonlijk contact
  • Leasen en financieren
BMW en MINI dealer in het Groene Hart en regio Rotterdam
  • Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357

Het team

Uw gesprekspartners bij onze vestiging in Rotterdam-Zuid.

Management

Aart Jan Witvliet

Aart Jan Witvliet

Vestigingsdirecteur

aartjan.witvliet@seversbreeman.nl 010 3094560

Receptie

Sandy Abma

Sandy Abma

Gastvrouw

sandy.abma@seversbreeman.nl 010 3094551

After Sales

Jerrold Naumann

Jerrold Naumann

Service Adviseur

jerrold.naumann@seversbreeman.nl 010 3094529
Wim van Wijngaarden

Wim van Wijngaarden

Service Adviseur

wim.vanwijngaarden@seversbreeman.nl 010 3094565

Steven op 't Hof

Service Adviseur

Steven.optHof@seversbreeman.nl 010 3094504
Roxy de Jong

Roxy de Jong

Receptioniste

roxy.dejong@seversbreeman.nl

Hans Heindijk

Technisch Administratief Medewerker

Hans.Heindijk@seversbreeman.nl 010 3094523

Patrick Monteiro Teixeira

Wagenwasser

Thomas Thierbach

Thomas Thierbach

Oproepkracht

Henk van Luijk

Chauffeur oproep

Verkoop

Vincent van Vliet

Verkoop Adviseur

vincent.vanvliet@seversbreeman.nl 010 3094600
Philip Weerheijm

Philip Weerheijm

Verkoop Adviseur

philip.weerheijm@seversbreeman.nl 010 3094584
Hein Witvliet

Hein Witvliet

Verkoop Adviseur

hein.witvliet@seversbreeman.nl 010 3094575
Ronald Slobbe

Ronald Slobbe

Verkoop Adviseur

Ronald.Slobbe@seversbreeman.nl 010 3094589
Michiel Edelbroek

Michiel Edelbroek

Verkoop Adviseur

michiel.edelbroek@seversbreeman.nl 010 3094595
Cynthia van Heijningen

Cynthia van Heijningen

Product Genius

Cynthia.vanHeijningen@seversbreeman.nl 010 3094601
Bernd van Pelt

Bernd van Pelt

Verkoopadviseur

bernd.van.pelt@seversbreeman.nl 010 3094591
Ronald Kennedie

Ronald Kennedie

Verkoop Adviseur

Ronald.Kennedie@seversbreeman.nl 010 3094588
Aad Hoogland

Aad Hoogland

Verkoop Adviseur

aad.hoogland@seversbreeman.nl 010 3094582

Werkplaats

Morteza Djamshidi

Morteza Djamshidi

Chef Werkplaats

morteza.djamshidi@seversbreeman.nl 010 3094510
Stephan van Rens

Stephan van Rens

1e Autotechnicus

Radjan Autar

Radjan Autar

1e Autotechnicus

Luca	Rosmolen

Luca Rosmolen

1e Autotechnicus

Michael van Hulten

Michael van Hulten

Aflevermonteur

michael.vanhulten@seversbreeman.nl 010 3094567
Benito de Heer

Benito de Heer

Service Technicus

benito.deheer@seversbreeman.nl
Kees	Troost

Kees Troost

Service Technicus

kees.troost@seversbreeman.nl
Dursun Uzun

Dursun Uzun

Service Technicus

Tony Verzijl

Tony Verzijl

Service Technicus

tony.verzijl@seversbreeman.nl
Mark Visser

Mark Visser

Service Technicus

Mark.Visser@seversbreeman.nl
Austin Huizinga

Austin Huizinga

Diagnose Technicus

Ruud de Zwart

Ruud de Zwart

Diagnose Technicus

Emile van	Bergen Bravenboer

Emile van Bergen Bravenboer

Diagnose Technicus

Parts

Kees Markusse

Kees Markusse

Parts Medewerker

kees.markusse@seversbreeman.nl 010 3094563
Maarten Neleman

Maarten Neleman

Partsmedewerker

maarten.neleman@seversbreeman.nl
Eric Bakker

Eric Bakker

Oproepkracht

eric.bakker@seversbreeman.nl

Nieuws

Bekijk alle nieuwsberichten

Events

Bekijk alle events