• 4,6/5 sterren voor onze service
  • 818 BMW's en MINI's op voorraad
  • Erkende BMW en MINI garantie
  • Persoonlijk contact
  • Leasen en financieren
BMW en MINI dealer in het Groene Hart en regio Rotterdam
  • Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357

Het team

Uw gesprekspartners bij Severs Breeman Services.

Directie

Hans Severs

Hans Severs

Algemeen directeur

hans.severs@seversbreeman.nl
David van de Moosdijk

David van de Moosdijk

Operationeel directeur aftersales en marketing

david.vandemoosdijk@seversbreeman.nl
Jorik Meesters

Jorik Meesters

Financieel directeur

jorik.meesters@seversbreeman.nl
Rob Severs

Rob Severs

Commercieel directeur

rob.severs@seversbreeman.nl

Inkoop

Mathieu Ekkes

Mathieu Ekkes

Manager occasions

mathieu.ekkes@seversbreeman.nl 06 13 87 84 14 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Gert Jan de Jong

Gert Jan de Jong

Manager occasions

gertjan.de.jong@seversbreeman.nl 010 309 45 87

Online Sales

Michiel van der Steld

Michiel van der Steld

CCC medewerker

miciel.vandersteld@seversbreeman.nl 010 309 45 06
Murat Karalti

Murat Karalti

CCC medewerker

murat.karalti@seversbreeman.nl 010 309 40 21
Cheryl Korn

Cheryl Korn

CRM medewerker

cheryl.korn@seversbreeman.nl 010 309 45 42

Marketing

Anniek Hoekstra

Anniek Hoekstra

Marketing manager

anniek.hoekstra@seversbreeman.nl 06 20 67 74 59 WhatsApp
Anke ten Barge

Anke ten Barge

Verkoopondersteuning & marketing

anke.tenbarge@seversbreeman.nl 0172 422 214

Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Alain Charité

Alain Charité

Fotograaf

alain.charite@seversbreeman.nl 0172 422 214
Charlotte Breeman

Charlotte Breeman

Marketeer

charlotte.breeman@seversbreeman.nl 06 43 99 02 40
Jennifer van der Vlies

Jennifer van der Vlies

Content marketeer

jennifer.vandervlies@seversbreeman.nl 0172 422 214

Financiële administratie

Frank Adelaar

Frank Adelaar

Manager administratie

frank.adelaar@seversbreeman.nl 0348 704 158 WhatsApp
Patrick Snoeck

Patrick Snoeck

Administratief medewerker

patrick.snoeck@seversbreeman.nl 0348 704 158 WhatsApp
Marianne Boosten

Marianne Boosten

Administratief medewerker

marianne.boosten@seversbreeman.nl 0348 704 158 WhatsApp
Christa Laban

Christa Laban

Administratief medewerker

christa.laban@seversbreeman.nl 0348 704 158 WhatsApp
Elif Özen

Elif Özen

Administrateur

elif.ozen@seversbreeman.nl 010 309 45 14
Bram Skopin

Bram Skopin

Administrateur

bram.skopin@seversbreeman.nl 010 309 45 16
Ebru Salman

Ebru Salman

Administrateur

ebru.salman@seversbreeman.nl 010 309 45 15
Jacqueline Bal

Jacqueline Bal

Medewerker financiële administratie

jacqueline.bal@seversbreeman.nl 010 309 45 18

Verkoopadministratie

Roger Roszek

Roger Roszek

Hoofd verkoopadministratie

roger.roszek@seversbreeman.nl 010 309 45 78
Saskia Buuron

Saskia Buuron

Medewerker sales support

saskia.buuron@seversbreeman.nl 018 289 06 63
Petra Boelens

Petra Boelens

Medewerker verkoopadministratie

petra.boelens@seversbreeman.nl 010 309 45 81
Bart van Toren

Bart van Toren

Medewerker verkoopadministratie

bart.vantoren@seversbreeman.nl 010 309 45 99
Patrick Vaes

Patrick Vaes

medewerker

patrick.vaes@seversbreeman.nl

Business services

Sharon Ravestein

Sharon Ravestein

Data analist

sharon.ravestein@seversbreeman.nl 010 306 45 34
Thomas Reijneveld

Thomas Reijneveld

Kwaliteitsmanager

thomas.reijneveld@seversbreeman.nl 0172 422 214
Chris Radings

Chris Radings

Proces manager

chris.radings@seversbreeman.nl 010 309 45 24
Kris van Veen

Kris van Veen

Contractbeheerder

kris.vanveen@seversbreeman.nl 010 309 45 27
Maurice Henkes

Maurice Henkes

Garantiespecialist

maurice.henkes@seversbreeman.nl 010 309 45 21

Personeelszaken

Manuela das Dores

Manuela das Dores

Personeelsmanager

manuela.das.dores@seversbreeman.nl 010 309 45 08
Andjana Rambaran

Andjana Rambaran

Medewerker personeelszaken

andjana.bhairo@seversbreeman.nl 010 309 45 07

Nieuws

Bekijk alle nieuwsberichten

Events

Bekijk alle events