• 4,6/5 sterren voor onze service
  • 818 BMW's en MINI's op voorraad
  • Erkende BMW en MINI garantie
  • Persoonlijk contact
  • Leasen en financieren
BMW en MINI dealer in het Groene Hart en regio Rotterdam
  • Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357

Het team

Uw gesprekspartners bij onze vestiging in Woerden.

Management

Willem Jan de Jong

Willem Jan de Jong

Vestigingsmanager

willemjan.dejong@seversbreeman.nl 06 13 81 15 54 WhatsApp

Aanwezig op di, wo, do, vr, za

Receptie

Judith Bol

Judith Bol

Receptioniste / service adviseur

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo ochtend, do, vr

Mirjam den Broeder

Mirjam den Broeder

Receptioniste

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Danisha Kraan

Danisha Kraan

Receptioniste

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Aanwezig op za

Service

Arend Graveland

Arend Graveland

Aftersales manager

arend.graveland@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Edwin Zijda

Edwin Zijda

Service adviseur

edwin.zijda@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Kenny Helmond

Kenny Helmond

Service adviseur

kenny.helmond@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Aanwezig om ma, di, wo

Verkoop

Philippe van Daalen

Philippe van Daalen

Verkoopadviseur

philippe.vandaalen@seversbreeman.nl 06 13 85 27 16 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Thijs van der Spek

Thijs van der Spek

Verkoopadviseur

thijs.vanderspek@seversbreeman.nl 06 13 88 17 94 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, do, vr, za

Wesley de Jong

Wesley de Jong

Verkoopadviseur

wesley.dejong@seversbreeman.nl 06 13 85 85 61 WhatsApp

Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Freek Breeman

Freek Breeman

Verkoopadviseur

freek.breeman@seversbreeman.nl 06 82 42 07 98 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Joost van Berkel

Joost van Berkel

Product Genius

joost.vanberkel@seversbreeman.nl 06 13 45 04 46 WhatsApp

Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Jan Huisman

Jan Huisman

Stagiair sales

woerden.verkoop@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Aanwezig op za

Verkoop onderdelen & accessoires

Hans Pape

Hans Pape

Magazijn manager

hans.pape@seversbreeman.nl 0348 704 160 WhatsApp
Kevin Slingerland

Kevin Slingerland

Magazijn medewerker

kevin.slingerland@seversbreeman.nl 0348 704 160 WhatsApp
Jeroen Severs

Jeroen Severs

Magazijn medewerker

magazijn.woerden@seversbreeman.nl 0348 704 160 WhatsApp

Werkplaats

Marco

Marco

Chef werkplaats

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Jan

Jan

Schadeherstel

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Richard

Richard

Monteur

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Kevin

Kevin

Monteur

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Mikel

Mikel

Monteur

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Dennis

Dennis

Monteur

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Henry

Henry

Monteur

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Jan

Jan

Monteur

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
David

David

Stagiair

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp
Thomas

Thomas

Zaterdagkracht

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Tim

Zaterdagkracht

receptie.woerden@seversbreeman.nl 0348 413 778 WhatsApp

Nieuws

Bekijk alle nieuwsberichten

Events

Bekijk alle events